Onderhoudsprojecten

Geplande werkzaamheden 2010

We streven ernaar om bij onze complexen om de 6 jaar het schilderwerk uit te voeren. In 2010 staan bij de volgende complexen schilderwerken en bijkomende werkzaamheden gepland:

Haanstraat 1 t/m 33, tevens wordt het dak en de dakbedekking vervangen
Kuyperstraat 1 t/m 73, inclusief het voegen van een gedeelte van de gevels
Watermuntstraat 1 t/m 119
Watermuntstraat 8 t/m 88 en Florastraat 2 t/m 18 hier zullen tevens bij een aantal woningen de groepenkasten worden  vervangen en wordt het achterpad herstraat
Faunastraat 10 t/m 48, inclusief het vervangen van een aantal deuren.
De Geele klok en Gouden Leeuw 1 t/m 14
Bij Herkulis 1 t/m 12 wordt ook onderzocht of de balkonvloer gecoat moet worden.

Bij de Koningsvarenflats gaan we door met het renoveren van de doucheruimte, toilet en keuken van alle 192 woningen. De bewoners zijn hiervan op de hoogte en een modelwoning is ingericht om de keuzemogelijkheden binnen dit project te tonen. Het groot onderhoud in de flats aan de Koningsvarenstraat verloopt voorspoedig. Per februari 2010 is het eerste blok gereed. Dan start direct het onderhoud aan het tweede blok. De uitvoering zal iets sneller gaan: 3 woningen tegelijk in plaats van 2. Eind november 2010 is dit blok ook gereed en zijn alle 192 woningen belangrijk verbeterd.
Naast de uitvoering van dit zogenaamde “binnenpakket” worden in 2010/2011 de galerij hekwerken en de liften gerenoveerd. Hierbij worden de 5-hoog liften aangepast naar 6-hoog wat onder andere inhoudt dat er een dakopbouw bijkomt. Alle liften zullen geschikt worden voor brancardvervoer en krijgen dubbele automatische schuifdeuren. Vanwege de aanpassingen vervallen de vuilstortkokers. Overigens zouden ook zonder de lift aanpassingen de vuilstortkokers op termijn verdwijnen. Dit heeft alles te maken met de wijze waarop de gehele afvalinzameling in de komende jaren wordt geregeld.
Aansluitend zal er in 2011 schilderwerk worden uitgevoerd waarbij onder andere de galerijen en balkons worden voorzien van een nieuwe coating. Er blijft dus voorlopig een hoop werk aan de winkel van ons grootste complex.

Achter de Sluisstraat in Oostknollendam wordt het achterpad herstraat.

Bij Neck 2 A t/m F worden het sanitair en de keukens nagezien en een gedeelte van de dakbedekking voorzien van een nieuwe laag.

Blokmaalder 2 t/m 10 en Waterzolder 1 t/m 9 en 2 t/m 36 krijgen een nieuwe laag dakbedekking.

Bij Waterzolder 11 t/m 23 en Lijmkoker 12 t/m 24 worden de dakbedekking en hemelwaterafvoer vervangen.

Overige werkzaamheden
Verspreid over de complexen staan er nog een aantal kleinere werkzaamheden gepland zoals het herstellen van straatwerk en het vervangen van c.v.-ketels, dakramen en hemelwaterafvoeren.

Algemeen
Bij de grotere werkzaamheden vindt er vooraf afstemming plaats met de bewonerscommissie en worden alle bewoners schriftelijk geïnformeerd. Wij geven o.a. aan welke opzichter van WORMERWONEN de contactpersoon is voor de werkzaamheden. Als er werkzaamheden in of aan woningen plaatsvinden, maken de uitvoerende bedrijven vervolgens de werkafspraken met de bewoners.

Naast de hierboven genoemde werkzaamheden zult u herhaaldelijk ervaren dat er in opdracht van WORMERWONEN vaker aan de weg getimmerd wordt. Dit betreft dan bijvoorbeeld werkzaamheden in het klachtenonderhoud en mutatieonderhoud. Deze werkzaamheden laten zich niet plannen maar kunnen toch nadrukkelijk aanwezig zijn. Bijvoorbeeld het opknappen van een oude woning die leeggekomen is door verhuizing.
Ook vinden er geregeld werkzaamheden plaats aan gebouwonderdelen waarvoor onderhoudscontracten met gespecialiseerde bedrijven zijn afgesproken. Voorbeelden hiervan zijn liftonderhoud en keuringen, onderhoud c.v.-installaties, schoonmaak van centrale ruimten en onderhoud groenvoorzieningen.

 

 
*

Nog vragen?
Ron Kerssens
t. (075) 642 64 21
mail Ron

WORMERWONEN
WORMERWONEN